Zprávy

Rozšíření Analog Devices přinese 450 úloh

Analog Devices Breaks Ground on MA Headquarters

Analog Devices přerušila středu středu svých 147 000 čtverečních stop, čímž se stala prvním krokem k vytvoření globálního sídla ve městě Wilmington.

Dalších 450 zaměstnanců bude moci pracovat na rozšířeném místě technologické společnosti, která se nachází na ulici 804 Woburn

"Záměrem je vytvořit globální ředitelství, které by vytvořilo smysl pro spolupráci a zachytit inovativní zkušenost společnosti," říká Karen Marinella Hallová, ředitelka pro komunikaci Analog Devices.

Z míst Chelmsford a Norwood se přesune řada zaměstnanců. Marinella Hall uvedla, že v průběhu času budou konsolidovány další analogové lokality.

Tento projekt nemusí být dokončen až do roku 2020.

Vedle věcí, jako jsou stavby nejmodernějších laboratoří a prostor pro spolupráci mezi skupinami, bude v novém zařízení také rozbočovač s rozlohou 50 000 čtverečních stop s kavárnou, hledištěm a posilovnou.

Členové představenstva Selectmen, guvernér Charlie Baker, senát Bruce Tarr a ministr pro bydlení a hospodářský rozvoj Jay Ash, mimo jiné, byli přítomni na průkopnickém místě.

Počínaje letošním rokem schválil výbor Selectmen dohodu o financování přírůstku daní (TIF) mezi městem a Analog Devices ve výši 4,3 milionu dolarů za osm let.

"Růst této společnosti ve městě Wilmington bude určitě přínosem pro obyvatele ve Wilmingtonu pro nadcházející roky," uvedla předsedkyně výboru Selectmen Chair Kevin Caira.

"Jsme potěšeni, že Analog bydlí ve Wilmingtonu jako národní ředitelství."

Caira uvedla, že společnost Analog Devices má s městem skvělý vztah, poskytovala stipendia, pořádala výroční technologický veletrh na střední škole a další.

"Jsme odhodláni budovat analogové přístroje budoucnosti," řekl v tiskové zprávě John Hassett, senior viceprezident pro globální operace a technologie. "Investovali jsme a modernizovali naše zařízení na celém světě, abychom poskytli moderní a nejnovější technologický pokrok a pokroky v oblasti designu práce, abychom podpořili nejvyšší úroveň inovací. Tento nový areál bude naší globální vitrínou - což nám umožní vyzdvihnout naši nejlepší práci a přilákat špičkové talenty a budovat nové partnerství. "

Marinella Hall uvedla, že to bylo přirozené rozhodnutí rozšířit se o Wilmington zařízení, kde už vlastnil asi 40 akrů půdy. Analog Devices působí ve společnosti Wilmington již od roku 1981.

"Máme již velkou výrobní stopu a velké množství zaměstnanců," řekla. "Máme také prostor a vztah ve městě, takže to bylo přirozené rozhodnutí."